Produkta specifikācijas
| Modelis | SDD315 |
| Metināšanas diapazons | 90 110 125 140 160 180 200 225 250 280 315 MM |
| Sildīšanas plāksne Max.Temperature | 270 grādi |
| Temperatūras novirze virsmā | Mazāks par vai vienāds ar 5 grādiem |
| Darba spriegums | 220V, 50/60HZ |
| Kopējā jauda | 5,35 kW |
| Sildīšanas plāksnes jauda | 2.8KW |
| Plānošanas rīka jauda | 1.8KW |
| Hidrauliskās vienības jauda | 0.75 KW |
| Regulējami spiediena diapazoni | 0-6.3MPA |
| Svars | 230 kg |
| Iepakojums | 2 KOKA KASTES/1.0CBM |
| Datu reģistrētāja ports | NEOBLIGĀTI |

Funkcija
1. Noņemama sildīšanas plāksne ar teflona pārklājumu ar neatkarīgu temperatūras kontroles sistēmu.
2. Elektriskā ēvele ar atgriezenisku abpusēju asmeni.
3. Hidrauliskā ierīce nodrošina spiedienu metināšanas iekārtai.
4. Izgatavots no alumīnija, viegli pārnēsājams un transportējams.
5. Zems palaišanas spiediens, lai nodrošinātu mazu cauruļu uzticamu metināšanas kvalitāti.
6. Termostats un taimeris, laiks un temperatūra īsumā.
![]() | Pamata rāmis Pamatrāmis atbalsta plastmasas caurules vai veidgabalus ar divām fiksētām un divām kustīgām skavām. Izmantojot hidraulisko spiedienu uz sistēmu, divi virzuļi uz nesošajiem metāla stieņiem pārvieto skavas uz priekšu un atpakaļ un nodrošina metināšanas procesam nepieciešamo kustību. |
Plānošanas rīks Plānošanas rīks ir instruments, kas pirms apkures procesa notīra un izlīdzina abus cauruļu galus. Plānošanas rīkā ir avārijas apturēšanas slēdzis. Ja būvniecības laikā notiek nepareiza darbība, avārijas apturēšanas slēdzi var tieši izmantot, lai apturētu darbību. SDD315 sadurmetināšanas iekārta ir paredzēta pašlīmeņošanai, kas vienmēr rada paralēlas cauruļu virsmas. | ![]() |
![]() | Sildīšanas plāksne Pirms metināšanas procesa cauruļu galus uzsildīs šis sildītājs. Sildītāja iestatīšana tiks veikta, izmantojot termostatu uz plāksnēm. SDD315 sadurmetināšanas iekārta izmanto ar PTFE pārklātu sildelementu, kas importēts no Japānas, Daikin zīmola, ar vienmērīgu virsmas temperatūru. Sildīšanas plāksne ir savienota ar PT100 sensoru, kuru var tieši savienot ar datu reģistrētāju. |
Hidrauliskais bloks Savienojiet hidraulisko bloku ar galveno rāmi, lai nodrošinātu jaudu savienojošās caurules vai veidgabalu metināšanai. Hidraulisko bloku var savienot ar datu reģistrētāju. Tas ir pilnībā izpētīts un ražots Taizemē un eksportēts uz visu pasauli, kas nodrošina, ka mūsu datu reģistrētājam ir augstākā kvalitāte un vislabākais serviss tajā pašā nozarē. Eļļas ķēdes modulis hidrauliskajā blokā ir izgatavots no alumīnija, kas ir izturīgs pret koroziju, viegls svars un ilgs apgrozībā. | ![]() |
Metināšanas metode

Populāri tagi: hdpe hidraulisko cauruļu savienošanas mašīna, piegādātāji, ražotāji, pielāgoti, vairumtirdzniecība, atlaides, piedāvājums, lielapjoma, noliktavā


















