Īpašs atgādinājums
1. Iekārta tiek izmantota, lai metinātu caurules, kas izgatavotas no PE, PP, PVDF, un to nevar izmantot materiālu metināšanai bez apraksta, pretējā gadījumā iekārta var tikt bojāta vai var rasties negadījums.
2. Neizmantojiet iekārtu vietās, kur var rasties sprādzienbīstamība
3. Iekārta ir jādarbina atbildīgam, kvalificētam un apmācītam personālam
4. Iekārta jādarbina uz sausas vietas. Aizsardzības pasākumi jāveic, ja to lieto lietū vai uz slapjas zemes.
5. Iekārta tiek darbināta ar 220v ± 10%, 50Hz, ja jāizmanto pagarināts vads, tai jābūt pietiekami daudz svina sekciju atbilstoši tās garumam.

Tehnoloģijas parametrs
| Modelis | SDD160 |
| Metināšanas diapazons | 50 63 75 90 110 125 140 160 mm |
| Sildīšanas plāksne Max.Temperature | 270 grādi |
| Temperatūras novirze virsmā | Mazāks vai vienāds ar ±5 grādiem |
| Darba spriegums | 220V, 50/60HZ |
| Kopējā jauda | 2,45 kW |
| Sildīšanas plāksnes jauda | 1KW |
| Plānošanas rīka jauda | 0,7KW |
| Hidrauliskās vienības jauda | 0,75 kW |
| Regulējami spiediena diapazoni | 0–6,3 Mpa |
| Svars | 106 kg |


SDD160 manuālās HDPE cauruļu savienošanas mašīnas produkta sastāvs
Galvenajai mašīnai ir divpusēja{0}}patrona, un tās funkciju var realizēt ar diviem hidrauliskajiem cilindriem. Aprīkots ar ātro savienotāju bez noplūdes{2}}. Galveno korpusu var pārvietot un nostiprināt ar rievas plāksnes pozīciju, lai realizētu taisnās metinātās caurules un T caurules savienotājelementa metināšanu.
Hidrauliskā sistēma ir viegla, ar atvērtu konstrukciju vieglai apkopei, un tā ir aprīkota ar patronas ieslēgšanas/izslēgšanas vadības sviru. Spiediena regulēšanas vārsts nodrošina precīzu metināšanas spiedienu.
Plaknes griešanas mašīna darbojas caur elektrisko ķēdi, lai realizētu griešanu uz āru.
Sildīšanas plāksne ir pārklāta ar PTPE, ar dalītas temperatūras digitālo displeju, aprīkota ar taimeri, voltmetru, digitālā displeja vadības slēdzi, drošības aizsardzības slēdžu komplektu un divām pulvera ligzdām.
Frēzes/sildīšanas plāksnes turētājam ir glabāšanas kaste, lai aizsargātu plakano nazi un sildīšanas plāksni. Tam ir arī koka piegādes kaste, lai rūpētos par aprīkojumu.
Pakas

1. Piegāde: 3 dienas pēc maksājuma saņemšanas
2. Iepakojums: standarta eksporta saplākšņa kastes
3. Mūsu mašīna tiks iesaiņota ar plastmasas vīli, beidzot ievietota koka kastē. Iepakojuma veids ir tāds, lai izvairītos no viegli sarūsēšanas.
Mēs esam profesionāls uzņēmums, kas projektē, ražo un pārdod lauksaimniecības tehniku un lauksaimniecības instrumentus, kā arī citas mašīnas un rezerves daļas. Mums ir 20 gadu pieredze projektēšanā un izstrādē.
FAQ
1. Kāds ir šī produkta MOQ? Vai es varu iegādāties vienu komplektu kā paraugu?
Šīs iekārtas MOQ ir 1 komplekts, mēs atbalstām mūsu klientus iegādāties vienu komplektu kā paraugu.
2.Ja es pērku lielu daudzumu vienā reizē, vai varat man piešķirt atlaidi?
Pilnīgi noteikti, mēs varam sniegt jums izdevīgu cenu atbilstoši pasūtītajam daudzumam.
3.Kā es varu izmantot šo mašīnu?
Šo mašīnu ir diezgan viegli lietot, mēs nosūtīsim jums rokasgrāmatu, un profesionāli darbinieki palīdzēs jums darboties ar šo mašīnu.
4.Kā es varu iegādāties šo mašīnu?
Mēs sagatavosim jums garantijas pasūtījuma projektu, un jūs varat apmaksāt šo pasūtījumu ar savu kredītkarti, vīzu, mastercard, e-čeku, T/T.
5.Kāda veida sūtījumu jūs atbalstāt?
Jūras pārvadājumi, gaisa pārvadājumi un starptautiskie eksprespārvadājumi.
6.Kad jūs piegādāsit mašīnu?
Mēs piegādāsim mašīnu 5-7 darba dienu laikā pēc atlikuma maksājuma veikšanas.
7. Vai es varu kļūt par jūsu aģentu?
Kamēr jūsu uzņēmums, veicot mana uzņēmuma spēju pārbaudi, jūs varat kļūt par mūsu uzņēmuma tirdzniecības aģentu.
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nāciet uz mūsu uzņēmumu, un jūs būsiet pārliecināti, ka mēs varam izveidot partneri, kas ir jūsu uzticības cienīgs.
Populāri tagi: hdpe cauruļu karstās kausēšanas metinātājs, piegādātāji, ražotāji, pielāgoti, vairumtirdzniecība, atlaides, piedāvājums, lielapjoma, noliktavā









