Hot Melt Thermofusion Hdpe butt fusion
Produktu apraksts
HDPE cauruļu savienošanas iekārta ir tehnoloģiski progresīva metināšanas iekārtu šķirne. Šo HDPE cauruļu savienošanas mašīnu izmanto dažādās nozarēs, piemēram, būvniecības un cauruļu ieguldīšanas nozarē. Mūsu produktu klāsts ir piemērots plastmasas cauruļu un cauruļu ražošanai un savienošanai.
Mums ir HDPE hidrauliskā metināšanas iekārta, HDPE manuālā metināšanas iekārta, HDPE cauruļu savienošanas iekārta, HDPE metināšanas iekārta, HDPE metināšanas domkrats ar dažādām iespējām. Mums ir manuālas mašīnas ar un bez manometriem ekonomiskā diapazonā, lai apmierinātu klientu prasības.
Mēs esam augstākās kvalitātes jaunāko tehnoloģiju produktu piegādātājs iepriekšminētajam diapazonam par viszemākajām izmaksām. Tie tiek montēti, izmantojot kvalitatīvi pārbaudītus materiālus, kas iegūti no sertificētiem piegādātājiem tirgū.

Tehnoloģijas parametrs
| Modelis | SDD250 |
| Metināšanas diapazons | 90 110 125 140 160 180 200 225 250mm |
| Sildīšanas plāksne Max.Temperature | 270 grādi |
| Temperatūras novirze virsmā | Mazāks vai vienāds ar ±5 grādiem |
| Darba spriegums | 220V, 50/60HZ |
| Kopējā jauda | 3,85 kW |
| Sildīšanas plāksnes jauda | 2KW |
| Plānošanas rīka jauda | 1,1 kW |
| Hidrauliskās vienības jauda | 0.75 KW |
| Regulējami spiediena diapazoni | 0-6.3 Mpa |
| Svars | 170 kg |
| Iepakojums | 3 koka kastes |
| Datu reģistrētāja ports | Neobligāti |
Produktu funkcija
Tas ir piemērots PE, PP PVDF cauruļu un veidgabalu savienošanai būvlaukumos un darbnīcās.
Tas sastāv no pamata rāmja, hidrauliskā bloka, elektriskās ēveles, sildīšanas plāksnes, ēveles turētāja un sildīšanas plāksnes.
Noņemama lieta alumīnija PTFE pārklājuma sildīšanas plāksne ar neatkarīgu temperatūras kontroles sistēmu.
Noņemams korpuss alumīnija elektroplānošanas instruments ar drošības gala slēdzi.
Izgatavots no viegliem un augstas stiprības materiāliem.
Elektriskais hidrauliskais sūknis ar vadības ierīcēm un ātrās atbrīvošanas šļūteni.
Zems palaišanas spiediens nodrošina mazu cauruļu uzticamu metināšanas kvalitāti.
Mainīgas metināšanas pozīcijas atvieglo dažādu piederumu metināšanu.
Neatkarīgi divu kanālu taimeri reģistrē mērcēšanas un dzesēšanas fāzes ar laika trauksmes signāliem.
Augstas precizitātes triecienizturīgs spiediena mērītājs parāda skaidrākus rādījumus.

Iepakojums
Piegāde: 3 dienas pēc maksājuma saņemšanas;
Iepakojums: standarta eksporta saplākšņa korpuss;
Mūsu mašīna tiks iesaiņota ar plastmasas plēvi, pēdējā ievietota koka kastē. Šāda veida iepakojumi ļauj izvairīties no vieglas sarūsēšanas.

FAQ
1. J: Par pēcpārdošanas servisu, kā jūs varat savlaicīgi atrisināt problēmas, kas radušās jūsu aizjūras klientam?
A: Mūsu mašīnas garantija parasti ir 12 mēneši, šajā periodā mēs nekavējoties organizēsim starptautisko ekspress, lai pārliecinātos, ka rezerves daļas tiek piegādātas pēc iespējas ātrāk.
2. J: Vai pēc pasūtījuma veikšanas jūs šobrīd organizēsit iekārtas uzstādīšanu?
A: Visas mašīnas tiks pārbaudītas labi pirms piegādes, tāpēc gandrīz no tām var izmantot tieši, arī mūsu mašīnu ir viegli uzstādīt, ja klientam ir nepieciešama mūsu palīdzība, mēs ar prieku organizēsim uzstādīšanu, bet visas izmaksas jūs iekasēsit maksu.
3. J: Kā es varu saņemt pēcpakalpojumu?
A: Mēs jums nosūtīsim rezerves daļas bez maksas, ja radīsies mūsu radītās problēmas.
Ja tās ir vīriešu radītas problēmas, mēs nosūtām arī rezerves daļas, lai arī tās tiktu iekasētas. Ja rodas problēmas, varat zvanīt mums tieši.
4. J: Kā es varu uzticēties jūsu uzņēmumam?
A. Ar 20-gadu profesionālu dizainu mēs varam sniegt jums piemērotu ieteikumu un zemāko cenu
1. Novērtēts ar trešo personu, valsts patentiem un CE, ISO visām iekārtām, .
2. Mūsu mašīnai mēs ļoti labi veicam hidraulisko sistēmu.
5. J: Vai jūsu cena ir konkurētspējīga?
A: Mēs piegādājam tikai labas kvalitātes mašīnu. Protams, mēs sniegsim jums labāko rūpnīcas cenu, pamatojoties uz
izcils produkts un pakalpojums.
Populāri tagi: karstā kausējuma termofūzija hdpe butt fusion, piegādātāji, ražotāji, pielāgoti, vairumtirdzniecība, atlaides, piedāvājums, lielapjoma, noliktavā








