Produkta apraksts
SDD315 Hot Melt PPR Machine Welding ir ierīce, ko izmanto polipropilēna, kas kūst ar karstumu, karstās kausēšanas mašīnas metināšanai. To plaši izmanto cauruļvadu sistēmu uzstādīšanas un remonta darbos.

Tehnoloģijas parametrs
| Modelis | SDD315 |
| Metināšanas diametri (mm) | 90-110-125-140-160-180-200-225-250-280-315mm |
| Sildīšanas plāksnes temperatūra | 270 grādi |
| Sildīšanas plāksnes virsma temperatūra (170-250 grādi) |
<±5°C |
| Spiediena regulēšanas diapazons | 0-10MPa |
| Cilindra šķērsgriezuma laukums | 2000 mm2 |
| Darba spriegums | 220V, 50Hz |
| Sildīšanas plāksnes jauda | 3,1 kW |
| Frēzes jauda | 1,36 kW |
| Hidrauliskās stacijas jauda | 0.75 KW |
| Kopējā jauda | 5,21 kW |
Darbības princips
Šī iekārta izmanto augstas temperatūras karstās kausēšanas tehnoloģiju, lai uzsildītu polipropilēna caurules līdz kušanas temperatūrai un pēc tam savienotu caurules. Tas darbojas, pieliekot siltumu un spiedienu uz cauruļu savienojumiem, liekot caurulēm saplūst kopā, veidojot spēcīgu savienojumu. Šī metināšanas metode nodrošina cauruļu savienojuma hermētiskumu un izturību.
Funkcija
Pirmkārt, tam ir ātrs un efektīvs metināšanas ātrums, kas var ievērojami ietaupīt būvniecības laiku.
Otrkārt, tas var nodrošināt netraucētu savienojumu, novēršot ūdens noplūdi un noplūdes problēmas cauruļu savienojumos.
Turklāt šāda veida mašīnai ir arī vienkāršas darbības priekšrocības, drošība un uzticamība, un to var viegli izmantot pat neprofesionāļi.
Priekšrocība
Viena no galvenajām SDD315 karstās kausēšanas PPR mašīnas metināšanas priekšrocībām ir tās lietošanas vienkāršība. Iekārta ir izstrādāta tā, lai tā būtu vienkārša un lietotājam draudzīga, kas nozīmē, ka pat iesācējs to var viegli vadīt. Metināšanas process ir ārkārtīgi ātrs, nodrošinot lielus projektus ātri un efektīvi.
Vēl viena šīs mašīnas priekšrocība ir tā, ka tā rada spēcīgus, necaurlaidīgus savienojumus. Izmantojot šo iekārtu PPR caurules metināšanai, savienojums ir tikpat stiprs kā pati caurule. Tas nozīmē, ka varat paļauties, ka savienojums ilgtermiņā saglabāsies stabils pat augsta spiediena apstākļos.
SDD315 karstās kausēšanas PPR mašīnas metināšana ir arī ļoti daudzpusīga. To var izmantot dažāda izmēra un biezuma cauruļu metināšanai, padarot to par vērtīgu instrumentu dažādiem cauruļu pielietojumiem. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar nelielu dzīvojamo māju vai lielu rūpniecisku projektu, šī iekārta var palīdzēt paveikt darbu ātri un efektīvi.
Populāri tagi: sdd315 karstā kausējuma ppr mašīnu metināšana, piegādātāji, ražotāji, pielāgoti, vairumtirdzniecība, atlaide, piedāvājums, lielapjoma, noliktavā








