SDD315 HDPE plastmasas cauruļu metināšanas iekārta
Produkta apraksts
Manuālā HDPE cauruļu savienošanas iekārta ir hidrauliskā rokas sūkņa bāzes kausēšanas metinātājs ar pilnībā aprīkotiem kvalitatīviem komponentiem, kas nodrošina izcilu kalpošanas laiku, nodrošinot zemu apkopi un vieglu darbību.

Tehnoloģijas parametrs
| Modelis | SDD315 |
| Metināšanas diametri (mm) | 90-110-125-140-160-180-200-225-250-280-315mm |
| Sildīšanas plāksnes temperatūra | 270 grādi |
| Sildīšanas plāksnes virsma temperatūra (170-250 grādi) |
<±5°C |
| Spiediena regulēšanas diapazons | 0-10MPa |
| Cilindra šķērsgriezuma laukums | 2000 mm2 |
| Darba spriegums | 220V, 50Hz |
| Sildīšanas plāksnes jauda | 3,1 kW |
| Frēzes jauda | 1,36 kW |
| Hidrauliskās stacijas jauda | 0,75 KW |
| Kopējā jauda | 5,21 kW |
Funkcija
Manuālajai HDPE cauruļu savienošanas mašīnai ir stingrs pamata rāmis, kas atbalsta divas augstas kvalitātes lieta alumīnija galvenās skavas, kuras darbina viens hidrauliskais cilindrs un šļūtene.
Manuāla HDPE cauruļu savienošanas mašīnas sildīšanas plāksne ar mikroprocesoru balstītu PID digitālo temperatūras regulatoru PE, PP, PPH un PVDF cauruļu un veidgabalu sadurmetināšanai.
Manuālajai HDPE cauruļu savienošanas iekārtai ir 4-collu viegli nolasāms, ar šķidrumu pildīts analogais spiediena mērītājs.
Manuālajai HDPE cauruļu savienošanas mašīnas apsildes plāksnei ir iebūvēts digitālais taimeris ar skaņas signālu ar pašcentrējošu stiprinājumu.
Pieteikums
Manuālā HDPE cauruļu savienošanas mašīna ir paredzēta darbam jebkurā būvlaukumā, tranšejā vai darbnīcā.

Klientu jautājumi
1). 24-stunda Tiešsaistes pakalpojums
Lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu pārdošanas komanda nodrošinās jums 24 stundas labāku pirmspārdošanu,
2). Konkurētspējīga cena
Visi mūsu produkti tiek piegādāti tieši no rūpnīcas. Tātad cena ir ļoti konkurētspējīga.
3). Garantija
Visiem produktiem ir viena līdz divu gadu garantija.
4). OEM/ODM
Ar 20 gadu pieredzi šajā jomā mēs varam sniegt klientiem profesionālus ieteikumus. Veicināt kopīgu attīstību.
5). Izplatītājs
Uzņēmums tagad pieņem darbā izplatītāju un aģentu visā pasaulē. Ātra piegāde un profesionāls pēcpārdošanas serviss ir mūsu prioritāte, kas padara mūs par jūsu uzticamu partneri.
Populāri tagi: sdd315 hidrauliskā jprofessional hdpe plastmasas cauruļu metināšanas iekārta, piegādātāji, ražotāji, pielāgoti, vairumtirdzniecība, atlaides, piedāvājums, lielapjoma, noliktavā









